משרדים בתי מגורים עיצוב פנים ותוספות בנייה השבחת נכסים מסחר ועסקים מבני תעשיה ומלאכה מבני ציבור תחרויות ועיצובים


השבחת נכסיםירושלים 23, חיפה
מבנה משרדים ישן בהדר, בן 5 קומות, הוסב לבית מגורים בן 18 יח”ד. הדירות תוכננו בקפידה תוך דגש על רמת גימור גבוהה. המעטפת החיצונית חודשה לגמרי. כמו כן, נוספה מעלית פנימית. הדירות, רובן בנות 2 חדרים, הינן אידאליות לזוגות צעירים וסטודנטים, במיוחד כאשר בקומת המרתף של הבניין פועל מועדון “מרתף 10". הבניין, בהיותו מוגדר כמבנה לשימור, שומר על הקווים המאפיינים את הסגנון הבינלאומי. החזיתות שחודשו שומרות על גוון וסגנון הטיח המקורי


תוספת מעלית בדירת לוי בחיפה
חיפה, כעיר הבנויה על הר, מרובה בבתים שהגישה אליהם היא דרך עשרות רבות של מדרגות. לאחרונה רוצים בעלי דירות אלו להשביח את נכסיהם ע”י תוספת מעלית (או גרם מדרגות) שיוביל אל הדירה הישר מהרחוב. בדירת לוי ניתן לכך פיתרון, ע”י תכנון מעלית המובילה ישר מהרחוב אל הדירה העליונה. תוספת המעלית שינתה את מיקום הכניסה הראשית לבית וטמנה בחובה שינוי פנימי של הדירה (כולל תוספת). פיר המעלית עצמה עוצבה כך שנוכחותה תבלוט באופן המזערי ביותר, על מנת שלא לפגוע בדיירי הקומה התחתונה.

משרדים בתי מגורים עיצוב פנים ותוספות בנייה השבחת נכסים מסחר ועסקים מבני תעשיה ומלאכה מבני ציבור תחרויות ועיצוביםWEB SITE DEVELOPED BY ilan reiner-aloni @ HAZANI ARCHITECTS & DESIGNERS.
© ALL RIGHTS RESERVED